В Україні з’явився перший мобільний додаток для еко-відповідальних людей

В Україні з’явився перший мобільний додаток для еко-відповідальних людей

В Україні з’явився перший цілорічний мобільний додаток для еко-відповідальних людей – Lets Do It Ukraine.

Мобільний додаток Let’s Do It Ukraine

Завантажуй та ставай частиною еко спільноти!

Завдяки додатку українці зможуть постійно організовувати та долучатися до прибирання вже існуючих забруднених зон, дізнаватися цікаві еко-новини, знаходити та додавати найближчі пункти прийому вторинної сировини у своєму місті. Серед переліку пунктів вторинної сировини, запропонованих розробниками додатку, можна побачити: макулатуру, батарейки, скло, пластик, поліетилен та багато іншого.

За словами організаторів акції, додатком можна буде користуватися протягом року, незалежно від сезону прибирань. А найактивніші еко герої отримають заохочувальні подаруночки від партнерів. 

Мобільний додаток Lets Do It, Ukraine випущено та презентовано в рамках однойменної наймасштабнішої соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!», від організації Let’s Do It, Ukraine!, яка пройде в Україні 29 квітня о 10:00. Тож реєструйте свої локації або приєднуйтесь до вже існуючих. Наносьте пункти прийому вторинної сировини.

ЗАВАНТАЖУЙ НА СВІЙ СМАРТФОН!

  • Знаходь або організовуй прибирання біля свого дому та запрошуй друзів
  • Дізнавайся Цікаві еко новини та лайфхаки
  • Бери участь у конкурсах та челенжах від партнерів
  • Користуйся Додатком цілий рік
  • Знаходь найближчі пункти прийому вторинної сировини
  • Додавай пункти приймання вторинної сировини яких ще немає у додатку

Додаток вже можна безкоштовно завантажити з App Store, Google Play, офіційного сайту LDU.COM.UA і встановити на свій гаджет.

«В цьому році ми вирішили, що потрібно розширюватися та об’єднуватися з еко-відповідальними людьми по всій країні. Оскільки, не зважаючи, на велику кількість волонтерів, стало важко координувати всі точки прибирання та пункти прийому вторинної сировини. Ми сподіваємось, що додаток надихне людей не тільки шукати найближчі локації прибирання, а і створювати власні та об’єднуватися з однодумцями. Мобільним додатком можна буде користуватися не тільки в квітні, а і весь рік для того, щоб процес облагородження нашої країни тривав безперервно. 29 квітня ми разом з усіма українцями обов’язково скористуємося додатком. Після наймасштабнішого прибирання нашої країни, ми здамо сміття в найближчі пункти прийому вторинної сировини та зробимо нашу країну чистою!», – розповіла президент Let’s Do It, Ukraine! Юлія Мархель.

Сформуємо національну культуру чистоти та правильного поводження з відходами разом!

Let’s do it, Ukraine щиро дякує:

Координатору проекту Олександру Фоменко,

Курсам Go IT за навчання спеціалістів та підтримку соціально важливих проектів.

Найкращому PM Анні Степановій за професіоналізм та терпіння!

  • Студентам напрямку GoUX: Саші Круть, Яні Слободяник, Ірині Воссоровій, Ігорю Саркісяну.
  • Студентам напрямку GoIOS: Олені Ільенко, Андрію Богушеву, Антону Гуткіну, Антону Алексееву під керівництвом Кирила Кірікова.
  • Студентам напрямку GoAndroid: Марцесі Ігорю, Шишці Олегу, Пилявцю Ігорю, Загвоздкіну Євгену під керівництвом Сергія Гуленко.

 

Приєднуйтесь до нас запрошуйте друзів:

http://LDU.com.ua

https://vk.com/ldueco

https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco

 

Мобільний додаток буде допрацьовуватись протягом 2017 року. Запитання та пропозиції можна надсилати на app@ldu.com.ua або залишати у обговоренні Вконтакті