Національна команда в Києві витратила суботу на прибирання

Національна команда в Києві витратила суботу на прибирання

LXethvqB614

У Дніпропетровську ж\м ТАРОМСЬКЕ відбулось НАЙМАСШТАБНІШЕ прибирання!
02 квітня з 10.00 і аж до 19.00 мешканці ж/м Таромське, не покладаючи рук, прибирали центральну місцину, територію старого дитсадка, що знаходиться на вул. Народна, 9.

Як це було? 65 завзятих громадян, не злякавшись ані погоди, ані величезного об`єму роботи вийшли і ПРИБРАЛИ, аби більше жодного дня не споглядати на стихійне сміттєзвалище, аби від сьогодні споглядати красу весняної природи, аби мати паркову зону СЬОГОДНІ, а чистий і модерний дитсадок – ЗАВТРА.

Безмежно вдячні всім небайдужим волонтерам, однодумцям та співорганізаторам, які проявили ініціативу та витримку. А також дякуємо аморфоному населенню, яке мовчки споглядало на прибирання або проходило повз локацію, сподіваємося, що наступної суботи у Вас вистачить мужності вийти разом з нами та доочистити місцину, де саме ВАШІ діти будуть проводити свій вільний час.

Щиро дякуємо місцевим підприємцям, депутату райради, директору ТОВ “Агрофірма “Наукова”, активістам Цивільний Корпус “Азов” | Дніпродзержинськ , почесному жителю житлового масиву, який хоч і не мешкає у цій місцевості, але всебічно підтримує її розвиток. САМЕ ВОНИ допомогли не тільки в організації самого прибирання, а ще й нагодували смачним кулішем та нагородили найктивніших прибиральників цікавими та смачними презентами.

Крім того, під час прибирання представники місцевої влади відповіли мешканцям на всі актуальні питання щодо подальшої експлуатації дитсадка.

Захід пройшов у форматі рівний-рівному, який послугував першим кроком до ком`юніті громади, влади та бізнесу! ???

-eeebV67DQ0 28lyFXQU3gk HtMMyxryDjM LXethvqB614 Z1LoZ6l9bCU izuLW4FTo-g

7XOLRavzWm4