У Всесвітній день охорони навколишнього середовища відбулась Всеукраїнська інформаційна виставка «Екологія починається з мене!»  із найбільшої кількості стін газет на екологічну тематику, які створені учнівською молоддю з різних куточків України

У Всесвітній день охорони навколишнього середовища відбулась Всеукраїнська інформаційна виставка «Екологія починається з мене!»  із найбільшої кількості стін газет на екологічну тематику, які створені учнівською молоддю з різних куточків України

 5 червня 2017 року  вперше в Україні до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища відбулась відкрита Всеукраїнська інформаційна виставка «Екологія починається з мене!»  із найбільшої кількості стін газет на екологічну тематику в столиці на Майдані Незалежності 

З метою залучити якомога більше українців до охорони навколишнього середовища, дати можливість можливість активно сприяти збалансованому й справедливому розвитку, розумінню того, що основною рушійною силою у зміні підходів до природоохоронних питань є громади та громадяни, а сприяти підвищенню поінформованості населення щодо стану навколишнього середовища та формування національної культури чистоти правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля.

Під час виставки було представлено  200 найкращих робіт, які пройшли місцеві, районні, обласні стадії відбору Всеукраїнського конкурсу стін газет «Екологія починається з мене!», який проходив у квітні-травні 2017 року по Всій території України. Організатори проекту громадська організація «Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» щиро вдячні  за сприяння Міністерство освіти і науки України,  Український державний центр позашкільної освіти та Київський молодіжний центр та кожному учаснику Всеукраїнського конкурсу.

Під час виставки координатор проекту Віталія Сторожук презентувала онлайн збірку найкращих робіт проекту, яка доступна на сайті www.letsdoitukraine.org в розділі Проекти: Екологія починається з мене.

Переможці Всеукраїнського конкурсу в п’яти номінаціях будуть опубліковані 16 червня j 21:00.      

 

 

  • І «Екологія рідного краю» :
  • ІІ «Збережемо наше місто (село, селище) від сміття»
  • ІV «Ліси рідного краю, як зберегти домівку для тварин та рослин»ІІІ «Водні ресурси рідного краю, як їх зберегти від людського впливу»
  • V Найкращий малюнок на екологічну тематику:


Громадська організація “Lets do it, Ukraine” – учасник загальносвітового руху “Lets Do It! World”, що об’єднує понад 16,8 мільйонів людей в 113 країнах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні. В акції беруть участь комерційні та некомерційні громадські організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності та пересічні громадяни. У 2015 р. до акції долучилось понад 500 000 учасників в 24 областях на 2832 локаціях. У 2016 році ГО “Let’s do it, Ukraine”  понад 700 000 учасників, у 2017 році понад 1 млн. учасників та очищено 4760 локацій.

СФОРМУЄМО НАЦІОНАЛЬНУ КУЛЬТУРУ ЧИСТОТИ ТА ДБАЙЛИВОГО СТАВЛЕННЯ ДО ДОВКІЛЛЯ РАЗОМ!