«ІV Всеукраїнський молодіжний форум взаємодії та розвитку»

«ІV Всеукраїнський молодіжний форум взаємодії та розвитку»

30 березня 2018 року з 10:30 у сесійній залі КМДА відбувся ІV Всеукраїнський молодіжний форум взаємодії та розвитку

З метою розвитку молодіжного волонтерського руху в Україні, обміну досвідом і обговорення стратегічного плану дій з взаємодії та об’єднання громадських ініціатив  Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» за підтримки Міністерства молоді і спорту України, компанії PepsiCo в Україні провели «ІV Всеукраїнський молодіжний форум взаємодії та розвитку».

Тема конференції: «Національний план розвитку молодіжної соціальної політики, активізація молоді за рахунок об’єднаних ініціатив»

У заході взяли участь понад 100 учасників: громадські та екологічні активісти з багатьох областей України, також були присутні експерти-екологи, лідери учнівського і студентського самоврядування, представники різних некомерційних установ, бізнесу та влади, поважні гості:

Заступник міністра молоді та спорту України – Олександр  Ярема;  Президент Всеукраїнської громадської  організації  «Let’s do it Ukraine» – Людмила Осипчук; Амбасадор міжнародного руху «Let’s Do It, World!» Юлія Мархель; В.о начальника департаменту молоді та спорту КМДА – Яремійчук Леся; Директор Київського молодіжного центру – Анна Куценко.

З 16 квітня 2018 року стартують обласні етапи Форуму, що відбудуться у 24 областях України. Фінал проекту – підсумковий круглий стіл  у місті Київ.

 

Більше інформації та фото дізнавайтесь тут: https://www.facebook.com/pg/letsdoitukraineeco/photos/?tab=album&album_id=979152815594247