«IV Всеукраїнський молодіжного форум взаємодії та розвитку» в Житомирській області

13 квітня у сесійній залі Житомирської міської ради відбувся обласний етап форуму. З метою розвитку молодіжного волонтерського руху в Україні, обміну досвідом і обговорення стратегічного плану дій з взаємодії та об’єднання громадських ініціатив Всеукраїнський молодіжний рух  «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, […]

13 квітня у сесійній залі Житомирської міської ради відбувся обласний етап форуму.
З метою розвитку молодіжного волонтерського руху в Україні, обміну досвідом і обговорення стратегічного плану дій з взаємодії та об’єднання громадських ініціатив Всеукраїнський молодіжний рух  «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Житомирського картонного комбінату в приміщені Житомирської міської ради реалізували обласний етап «Всеукраїнського молодіжного форуму взаємодії та розвитку».

Офіційно відкривали форум: національний координатор «World cleanup day» в Україні – Артур Маліновський, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради – Ірина Ковальчук, заступник начальника управління екології ОДА – Микола Семенюк, заступник начальника в напрямку КСВ Житомирського картонного комбінату -Ярослав Павловський. В програмі заходу були представленні найпотужніші осередки всеукраїнських громадських організацій, міста та області: «Let’s do it, Ukraine»,«Пласт», «Червоний Хрест», «Активні громадяни», «Майстри Полісся», «Асет», «Антена», «Сучасний формат», «Фонд Громади Житомира».
Третя частина форуму була ексклюзивно розроблена для районних та міських делегацій лідерів шкільного самоврядування. Серед спікерів були:
Дмитро Клименко – «Об’єднанні територіальні громади Житомирщини»,
Жанна Соловйова – «Громадські платформи для розвитку молодіжних ініціатив»,
Артур Маліновський – «Лідерство» та «Як створити успішний проект»,
Тетяна Ільніцька – «Важливість сортування сміття»
На форумі були присутні районні делегації лідерів шкільного самоврядування, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевих та закордонних інститутів громадського суспільства, активістів молодіжного громадського руху Житомирської області, бізнесу та засобів масової інформації, районні координатори та волонтери. Загальна кількість учасників – 130 осіб.