Конференція Let’s Do It World в Талліні.

21 вересня 2019 року майже 21 мільйон людей у ​​180 країнах та територіях очистили 100 тонн відходів зі своїх громад, парків, лісів, річок та океанів.  Мільйони добровольців очолювали національні лідери з очищення, екологічні організації та глобальні корпорації, які всі вирішили діяти за більш чисту і стійку планету.    250 з цих лідерів, організацій та партнерів […]

21 вересня 2019 року майже 21 мільйон людей у ​​180 країнах та територіях очистили 100 тонн відходів зі своїх громад, парків, лісів, річок та океанів.  Мільйони добровольців очолювали національні лідери з очищення, екологічні організації та глобальні корпорації, які всі вирішили діяти за більш чисту і стійку планету.

   250 з цих лідерів, організацій та партнерів зустрілися в Таллінні, Естонія з 23 по 26 січня, встановили спільний порядок денний, шукали інноваційні шляхи до кругової економіки та обмінялись досвідом.

   LDIW активно залучає всі сфери суспільства, включаючи тих, кого вважають найбільшими забруднювачами.  Хейді  Солба, президент та керівник мережі LDIW пояснює: «Ми – всеосяжна організація, яка має одну мету: чистийсвіт.  Для цього ми не можемо залишити осторонь нікого, включаючи глобальні корпорації.  Ми вирішили співпрацювати з усіма зацікавленими сторонами, щоб знайти рішення для стійкої, зеленої та здорової планети.  Зрештою, стан довкілля стосується всіх – від однієї особи до багатонаціональних компаній ».

   Цьогорічна конференція включала в себе цілий день для партнерів – як їх залучати, як уникнути екологічної промивки та як знайти спільний порядок денний та діяти за ним. 

   На конференції прем’єр-міністр Естонії, Юрі Ратас, виступив із вступною промовою, в якій підкреслив, що Всесвітній день прибирання проводиться лише раз на рік, але щоб зберегти природу та довкілля в чистоті, кожен з нас повинен робити свій внесок щодня. 

   Делегати з усіх континентів були представлені на конференції, і навантажений порядок денний насичений конструктивними дискусіями з розробниками політики, з тими, хто здійснює політику і, звичайно, з організаціями громадянського суспільства.  

Новою частиною цьогорічної конференції був Хакатон впливу, де лідери LDIW представляють свої зелені ідеї та отримують допомогу від мережі Let’s Do It World та фахівців, щоб реалізувати їх ідеї.

Цього року делегація  України складалася з 4 людей: Юлія Мархель, Софія Півторак, Ульяна Єгорова та Константин Ізотов. 

Юлія Мархель проводила воркшоп по роботі в Інстаграмі для присутніх на конференції. 

Також Юлію Мархель назвали найвпливовішою людиною руху Let’s Do It World  в соціальних медіа  2019 року. 🎉🎉🎉Вітаємо з нагородженням!

   Також ми відвідували Estonian DRS (Package Deposit System), де дослідили як в країні працює система waste management. 

   Дві найбільші світові екологічні організації у світі – Let’s Do It World and Earth Day Network підписали угоду про співпрацю для вирішення глобальної проблеми безвідходного управління відходами сильнішими силами, ніж будь-коли.

   Розповідали захоплюючі історії очищення з усього світу.  Делегати з Індонезії, США, Пакистану та Індії поділилися, як вони вивели мільйони людей у ​​своїх країнах, а Камбоджійський лідер поділився своїм досвідом залучення уряду. Також, Італійський лідер розповість про те, як він займався сумнозвісною модною індустрією, а лідер з очищення Арктики розповів делегатам, як сміття опинилося так далеко від цивілізації.

Відбулась перша Асамблея руху Let’s Do It World, на якій було обрано новий склад директорів на чолі з Хейді Солба. Албанія стала міжнародним організатором World Cleanup Day, а наступна міжнародна конференція  відбудеться  в Німеччині