Лідерська академія «Let’s do it, Ukraine Leaders Academy»

Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці – незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Військові захищають Україну на передовій, медики рятують життя, правоохоронці підтримують порядок, волонтери забезпечують гуманітарні місії,  громадяни об’єднують зусилля і разом  тримають екологічну оборону.  Стань учасником, зареєструйся ЗАРАЗ! 20 […]

Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці – незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Військові захищають Україну на передовій, медики рятують життя, правоохоронці підтримують порядок, волонтери забезпечують гуманітарні місії,  громадяни об’єднують зусилля і разом  тримають екологічну оборону. 

Стань учасником, зареєструйся ЗАРАЗ! 20 травня 2023 року у Львові відбудеться «Лідерська академія Let’s do it Ukraine Leaders Academy» – безкоштовні онлайн навчання для молодіжних лідерів, громадських активістів та всіх тих, хто дбає про розвиток та екосвідомість своїх громад, України та Світу.

Лідерська академія – це одноденний захід, що організовується ГО “Let’s Do It Ukraine” спільно з ГО “Центр ініціативної молоді” та “Молодь Львівщини”.

 Проєкт реалізовується за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА у межах конкурсу проєктів програми «Молодь Львівщини». Він спрямований на популяризацію екологічної свідомості та покращення стану навколишнього середовища. Такі заходи допомагають залучати громадян до вирішення екологічних проблем та формування в них свідомого ставлення до навколишнього середовища. Погляди, висловлені у цій публікації, належать нашій організації і не відображать офіційну позицію фінансового партнера.

Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього. Учасники «Лідерської академії» зможуть отримати багато корисної інформації та навичок, які допоможуть їм стати лідерами у сфері екології та природоохорони.

Подія, яка відбудеться найближчим часом, буде включати в себе панельну дискусію з власниками та менеджерами сортувальних станцій, майстер-клас по сортуванню сміття, а також навчання тому, як правильно організувати Всесвітній день прибирання в своїй громаді. Таким чином, участь у заході дозволить збагатити свої знання та навички у сфері екології та стати часткою Всеукраїнського молодіжного руху, який допомагає зберігати наше довкілля. 

Крім того, учасники заходу пройдуть опитування на екосвідомість, що допоможе визначити рівень знань у галузі екології та допоможе організаторам підготувати більш ефективні програми навчання в майбутньому.

Президентка Всеукраїнського молодіжного руху «ГО Let’s do it Ukraine» – Юлія Мархель проведе серію тренінгів для учасників, щоб допомогти їм застосувати свої екологічні знання на практиці. Організатори події сподіваються, що учасники будуть заохочені до збереження навколишнього середовища та активно долучаться до екологічних ініціатив у своїй громаді.

Захід відбудеться з 9:00 до 18:00  в м. Львів. Точна локація проведення буде повідомлятись учасникам на електронну пошту. Участь у заході є безкоштовною за умови попередньої реєстрації. Всі бажаючі можуть приєднатися до заходу та долучитися до руху за екологічну свідомість та чисте довкілля.

Посилання на реєстрацію https://forms.gle/FpvkwshPMtJ9somh6 

Більше дізнатись про подію на офіційні сторінці в Instagram www.instagram.com/letsdoitukraine_lviv/