Наталка Карпа

 

 

Заслужена артистка України та співачка Наталка Карпа: «Кожен з нас є відповідальним перед наступними поколіннями за те, в якому стані ми залишимо їм Землю та нашу Україну. Чистота країни залежить від, здавалось би, дрібниць, які переростають потім у глобальні проблеми. Донести папірчик до смітника, забрати сміття з лісу після пікніка… Давйте разом приберемо нашу країну, вийдемо на акцію “Зробимо Україну чистою разом!”.

 

 

 

 

 

 

 

8oYCKuTzj6Y

Ярмак – український хіп-хоп музикант

“Я підтримую Let`s do it, Ukraine та їх ініціативу у форматі акції “Зробимо Україну чистою разом!”, тому що це вже зовсім не смішно і навіть не можна вже назвати акцією. Це порятунок нашої Землі і людства! За останні 100 років люди знищили планету більше ніж всі процеси на Землі за 4 мільярди років. Україна з її неймовірними природними ресурсами просто вимирає на очах через байдужість, низьку культуру і бажання наживи! Тільки любов і повага до навколишнього світу дозволить зберегти гармонію!”

 

 

 

d8IqS8D7IBo«Morphine Suffering» — український металкор-гурт

“Каждый день мы ходим по улицам, по выходным гуляем в парках, скверах, выезжаем в лес, отдыхаем и наслаждаемся природой. А теперь все чаще наблюдаем очень неприятную картину, которая влияет на наше настроение и на отдых в целом. В последнее время все тяжелее отыскать места, где чисто, где не валяются бутылки, бумажки, пакеты или окурки. Иногда под слоем мусора можно и не увидеть землю под ногами. Мы считаем, что человек, который уважает себя, с таким же отношением относится к другим, а также и к природе и окружающей среде. Чисто должно быть не только внутри, но и снаружи.
В связи с этим Morphine Suffering присоединились к всеукраинской акции «Зробимо Україну чистою разом 2016», благодаря которой все больше людей обращают внимание на экологию и среду вокруг.
Приглашаем всех вас на большую уборку вмести с нами и Let`s do it, Ukraine. До встречи!”

 

ojSGerkqY08

Анна Тринчер – українська співачка, учасниця Дитячого конкурсу пісні Євробачення 2015

“Коли проїжджаєш повз зони відпочинку, парки та сквери, побачена картина повністю примушує змінити ставлення до наших співвітчизників. Хочеться на весь голос крикнути: “Люди зупиніться! Куди дивляться ваші очі, які думки пробігають в голові та як рука піднімається викинути сміття повз смітник? Як можна не прибрати за собою після відпочинку на природі? Нам, вашим дітям, тут жити та дихати цим повітрям. Що ж ви залишаєте нам у спадок?”. Я усвідомлюю, що в таких умовах жити не хочу, і прагну кращого майбутнього для всіх. Я починаю з себе: діяти та змінювати нашу планету, країну, місто. Підтримую акцію “Зробимо Україну чистою разом!” та обов’язково буду брати активну участь у ній. Якщо ти свідомий громадянин своєї країни, тобі не байдужий завтрашній день та середовище, де живуть твої батьки, рідні та діти, не сиди склавши руки! Приєднуйся до нас, бери особисту участь у акції.”

 

 

 

t990BMwYAzg

 

Саша Кольцова – неперевершена Крихітка:

“Про українців у світі побутує думка, що нібито ми дбаємо кожен лише про свій добробут та правду й тому нас весь цей час легко підкорити. Останні 2 роки довели, що у суспільстві повно здорових сил, що розуміють – ми єдиний народ, і ми разом здатні на боротьбу за зміни на краще. Мені давно подобається ініціатива Let’s Do it Ukraine – це хороший приклад того, як об’єднавшись, познайомившись одне з одним ми здатні на великі зрушення. Маємо продовжувати і робити не лише наші міста чистішими, але й щороку вчитись об’єднуватись, розподіляти обов’язки і домовлятись між собою”.

 

 

 

 

 

 

7qYP4GPYhcU

 

Соліст групи Фіолет, Сергій Мартинюк, також відомий як Колос!
“Часто мандруючи Україною, абсолютно різними її куточками, ловлю себе на думці, що сприймаю те чи інше місто крізь призму його чистоти. Як яскраву наочність культури нашого народу. “Зробимо Україну чистою разом” – це акція, яка з року в рік не лише працює на точкове прибирання країни, але і на зміну ставлення людей до навколишнього середовища. Україна – це наш дім, значно більший за рідні стіни, але від того не менш свій. Зробимо разом Україну чистішою разом!”

 

 

 

 

8NdhqedFsUI

 

Гурт Rock-H
Ми, гурт Рокаш, живемо в мальовничому Закарпатті серед річок та гір. Надихаємося їх красою, яку, здається, ніщо не здатне затьмарити. Але щоразу після весняних повеней вода виносить на береги багато пластикового сміття. Дуже прикро і соромно бачити таке. Одній людині подолати це нашестя не під силу, але ініціатива «Зробимо Україну чистою разом!» вже не перший рік об’єднує багатьох людей заради класної мети. З радістю приєднуюся до цієї акції.
Не смітити – це правильно!

 

 

 

RxGrDfUTKj4

 

 

 

 

Інна Силантьєва – громадський діяч, автор і організатор всеукраїнського проекту HelpSport.

“Вже другий рік поспіль я беру участь в акціях “Зробимо Україну Чистою Разом”. Розумію, що питання екології, як і питання спорту, важливе для оздоровлення нації. Як автора та організатора проекту HelpSport, мене турбує здоров’я українців та чистота довкілля. Україна – духовно чиста країна, а за допомогою таких акцій ми підкреслимо вроду нашої землі. Сподіваюсь, що наш народ скоро виховає у себе культуру і піклування по відношенню до довкілля. Краса та чистота має пронизувати наші душі та серця! Мені приємно робити добро для любої України, давайте творити хороше разом, приєднуйтесь до акції 29 квітня 2017 році у своєму місті! *Головна локація в м.Київ – Гідропарк”

 


ruslana_lyzhychko

 

 

 

Громадський діяч та співачка Руслана Лижичко: «Я підтримую акцію «Зробимо Україну чистою разом!» – 2015. Я хочу звернутися до кожного українця із закликом зрозуміти, що ми з вами – обличчя нашої країни! Нас судять по країні, а країну судять по людям! Коли ви заходите в магазин і бачите брудні полиці, то ви думаєте: «який брудний магазин» і його імідж, його репутація відразу падає, ви не хочете в нього повертатися. Так і з країною, коли ми бачимо брудні вулиці, ми не хочемо гуляти по ним. За сміттям наших вулиць, ми перестали помічати красу нашої країни. Повірте, у нас з вами найкрасивіша Батьківщина, і ми просто не маємо ніякого права не піклуватися про неї, не займатися її іміджем! Давайте з вами нарешті почнемо створювати позитивний імідж нашої країни у світі, вийдемо разом на прибирання та приєднаємося до європейських держав, які доглядають за своїми країнами!».

druga_rika

Валерій Харчишин, лідер гурту «Друга Ріка»: «Я та група «Друга Ріка» підтримуємо акцію «Зробимо Україну чистою разом!» – 2015 . Мета акції дуже хороша і близька нашій групі. Ми займаємося прибиранням країни не на словах, а на ділі. Навесні минулого року ми зібрали і вивезли два КамАЗи сміття з Дніпровської набережної.  Про проблему сміття на вулицях можна говорити дуже багато, але ми дуже хворіємо цією «хворобою», щоб просто вилікуватися від неї словом. Тому ми повинні робити конкретні дії, а саме – вийти на прибирання нашої країни разом».

 

 

Олег_Собчук (1)

 

 

 

Олег Собчук, лідер гурту С.К.А.Й: «Я підтримую 5 ювілейну акцію «Зробимо Україну чистою разом!» – 2015  та закликаю всіх українців прийняти участь у Фестивалі чистоти. Давайте вийдемо разом 25 квітня на всеукраїнське прибирання та зробимо Україну чистою разом! Вважаю, що смітити огидно і не модно. Сильна країна має бути чистою, цивілізованою та культурно розвиненою. Давайте разом зробимо добре дiло! Разом ми – сила!»

 

 

 

 

 

 

 

OLEG SKRIPKA (1)

Український музикант – мультиінструменталіст, громадський діяч, вокаліст, автор пісень, лідер гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка: «Душевна чистота завжди іде поряд з чистотою екологічною. Не сміти у власних думках і збережеш навколо себе недоторканий, природний світ. Пригадую, як по завершенні першого фестивалю «Країна мрій» 2004 року на полі майже не лишилося сміття, як це буває зазвичай. Я тоді зрозумів: якщо не смітиш на сцені словами, люди це віддзеркалюють. Для мене у будь-якому заході важлива позитивна складова, чистота душевна та екологічна. Разом із фестивалем я робив зелені толоки. Люди об’єднувались, аби разом розчистити майданчик для концерту. Це вияв бажання жити у чистому світі, поводитися з природою, як із власним домом. У майбутньому бачу наш Київ екологічно зразковим містом. Маємо для цього потенціал і бажання киян».

tarabarova (2)

 

 

 

 

Співачка Світлана Тарабарова: «Я, громадянка своєї країни, музикант і мрійниця безмежна за своїм фахом. Глибоко переконана, що якщо кожен з нас, кожен українець не залишиться байдужим і вже сьогодні почне дбати про землю, на якій він живе, почне піклуватися з приводу очищення нашого середовища і просто почне поважати свій дім – не смітити, то вже завтра ми прокинемося в країні своїх мрій – чистій, незалежній Україні. «Світ треба почати міняти з себе» – рядки не просто із моєї пісні, а мої щиріші переконання. Починаймо вже сьогодні, а 25 квітня зустрінемося на вулицях міст під єдиним гаслом – «Зробимо Україну Чистою разом!» і разом очистимо нашу землю від бруду для нас же самих, для наших дітей. Вірю. Хто, як не ми».

 

 

 

Tamerlan_Alena

 

 

 

 

 

Дует Tamerlan & Alena: «Ми підтримуємо 5 ювілейну акцію «Зробимо Україну чистою разом!» – 2015 та закликаємо всіх українців взяти участь у Фестивалі чистоти. Давайте вийдемо разом  на всеукраїнське прибирання та зробимо Україну чистою! Нехай наші діти живуть у чистому місті – це залежить від нас та не потребує особливих зусиль. Зробимо майбутнє кращим!».

 

 

 

 

 

 

 

Марія Бурмака

Народна артистка України, співачка Марія Бурмака: «Я підтримую акцію «Зробимо Україну чистою разом!» – 2015 і закликаю всіх вийти на фестиваль чистоти. Адже, це так просто і зрозуміло: прибираючи навколо в буквальному розумінні ми так само наводимо лад в своїх думках і почуттях. А дбаючи про екологію рідної землі ми нібито очищуємо нашу душу і, звичайно, совість. Кілька років поспіль я беру участь у щорічному прибиранні київських гір Юрковиця і Щекавиця. Я живу на Подолі і дуже люблю там гуляти, читати, милуватися фантастичними київськими видами. Щороку я вражена скільки сміття збирається в цьому місці. Тому в акції, у Дні Чистоти, на який я вас кличу прийти є дві мети – прибрати місце, де ми всі живемо і вкотре попросити всіх: «Не смітіть! Подивіться в якому прекрасному місті ми живемо, тримайте свою душу і совість в чистоті, прибирайте за собою!». І, звичайно, цей день – прекрасна нагода всім нам стати друзями, аби потім зустрічатись ще і ще!».

 

 

Ольга Сумська

 

 

Народна артистка України Ольга Сумська: «Хочу, аби про цю акцію почули всі українці! Давайте починати з себе, з рідного дому, подвір’я, парку, міста…Будемо казати своїм дітям,що погано,а що добре…Посадимо і збережемо дерево,а головне – це небайдужість до кожної конкретної справи, яка зробить Україну чистою і найпрекраснішою у світі…Сьогодні як ніколи ми маємо потурбуватись про екологію рідної землі…Це те,з чого треба починати будь яку благородну справу».

 

 

 

Юра Каплан

 

 

Юра Каплан (лидер группы «Валентин Стрыкало»): «Давайте выйдем и приберемся в своих городах. Дальше жить в грязи и позоре мы не можем. С позором мы вроде как уже разобрались, а с грязью – не совсем. Но у нас есть отличный шанс. 5 апреля, прошу всех неравнодушных присоединиться к акции «ЗробимоУкраїну чистою разом!» – 2015 . Будьте все здоровы».

 

 

 

 

Роман Бахарев

Роман Бахарев, лидер группы BAHROMA: «Я поддерживаю 5ю юбилейную акцию «Зробимо Україну чистою разом!» – 2015  и призываю всех украинцев принять участие в Фестивале чистоты. Мы живем во время глобальных изменений в мировом климате и множества других фундаментальных перемен, которые, так или иначе, затрагивают каждого из нас. Одновременно с этим мы слушаем рафинированную попсу по радио и смотрим нанапыщенных знаменитостей, которые вещают нам милую чушь. Внимая все это, мы изо всех сил пытаемся забыть о том, что происходит вокруг нас в реальном мире. Если мы можем сделать что-то хорошее, самую малость, то давайте выйдем вместе на всеукраинскую уборку и сделаем Украину чистой!»

 

Олег Фагот Михайлюта

Олег Фагот Михайлюта (группа ТНМК): «Однажды я прочитал отчет об исследованиях ученых, которые пришли к выводу, что если бы на Земле не было бы пыли, люди жили бы по 200 лет минимум. Меня это настолько поразило, что теперь любой мусор, который мне бросается в глаза, я воспринимаю как своего личного врага, причем не только на материальном, но и на ментальном уровне. Любой мусор, засоряющий как леса, реки и улицы, так и наши головы, укорачивает нам жизнь, а это уже непростительная ошибка, ибо жизнь – это самое драгоценное, что у нас есть. Но к счастью, исправить эту ошибку очень легко – нужно просто сделать свое жизненное пространство чище, чем оно было вчера, и тогда вы подарите себе и тем, кого вы любите, возможность, как можно дольше свободно дышать полной грудью. Украина будет чистой, и сделать это легко, главное – захотеть! Я уже хочу!»

Лері Вінн

 

 

 

 

Лери Винн. Певец, поэт, композитор. Заслуженный артист Украины: “Друзья, 29-го апреля 2017 года соберемся все вместе и «Зробимо Україну Чистою разом!» А каждый следующий день просто перестанем гадить в нашем общем доме. Житейская мудрость гласит:- чистота жилья ведет к чистоте в умах, сердцах и душах. Начнем с мусора под ногами!”