Leaders Academy Let’s do it, Ukraine в Кіровоградській області

Leaders Academy Let’s do it, Ukraine в Кіровоградській області

 • Leaders Academy Let’s do it, Ukraine
  в КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

  Команда Let's do it, Ukraine в Кіровоградській області та наші друзі17 вересня 2016 року в стінах Кіровоградького обласного художнього музею  відбулася Академія лідерів «Let’s do it, Ukraine в м. Кропивницький», в якій також взяли участь студенти Факультету Історії та Права КДПУ ім. В.Винниченка. Тренінг організований Всеукраїнською громадською організацією «Зробимо Україну чистою» і присвячений активізації участі молодих людей в житті нашого міста та області. Ведучим тренером стала президент та офіційний представник міжнародного еко руху «Let’s do it, Ukraine» – Юлія Мархель.

  В ході активної роботи учасники дізнались чому варто брати участь у громадській діяльності та допомагати суспільству, як залучити до вирішення соціальних проблем громаду, а також як привернути увагу влади та ЗМІ. Тренер надала корисні практичні поради щодо ведення ділової бесіди, удосконалення ораторської майстерності та розвитку лідерських якостей. Будь-який тренінг немислимий без психологічних вправ, проведені особистісні завдання допомогли студентам віднайти життєві орієнтири, визначити кар’єрні цілі та шляхи їх досягнення. Зробимо Україну чистою разом!

  Президент організації познайомила майбутніх волонтерів із Всеукраїнською громадською організацією «Let’s do it, Ukraine» та напрямками її діяльності, схематично представила структуру національної команди, провела паралелі з регіональними осередками та підкреслила важливість ролі волонтера як двигуна механізму всієї команди. В рамках презентації громадського руху було показано відео-звіт з масового прибирання в м. Києві. Результати проведених екологічних акцій послужили мотивацією для майбутніх громадських активістів. ексклюзивний партнер Let's do it, Ukraine - компанія PepsiCo

  В легкій та невимушеній атмосфері учасники Академії лідерів провели близько чотирьох годин, а чай та солодощі впродовж всього заходу стимулювали їх мозкову активність. Сповнені нових знань і мотивації студенти вирушили втілювати в життя девіз тренінгу: «Хочеш змінити світ – почни з себе!»

  Євгенія Ткаченко, координатор Let's do it, Ukraine в Кіровоградській області , тел. (095)318 51 29Leaders Academy Let’s do it, Ukraine – це:
  ☝ Програма залучення молоді до активної участі у роботі громадських організацій.
  ☝ Набуття навиків взаємодії з бізнесом ЗМІ, громадою та владою
  ☝Платформа активізації локальних професійних команд
  Брейншторм «Процес підготовки глобального прибирання в 2018 році»
  ☝ Менторінг – засіданя наставників , створення плану дій.
  Висловлюємо щиру вдячність за підтримку проекту: керівництву Кіровоградського обласного художнього музею, обласному координатору Let’s do it, Ukraine Євгенії Ткаченко та  ексклюзивному партнеру Let’s do it, Ukraine компанії  PepsiCo Україна.

 

 • Бажаєш долучитись до команди Let’s do it, Ukraine в Кіровоградській області? Телефонуй обласному координатору Евгенії Ткаченко 095 318 51 29