Let’s do it, Ukraine – School Recycling – марафон роздільного збору відходів в Києві!

В Києві 27-28 вересня 2017 року в рамках ХІ Міжнародної спеціалізованої виставки еко-товарів для всієї сім’ї ЕСО-Ехро  відбувся проект Let’s do it, Ukraine – School Recycling – марафон роздільного збору відходів. Учасниками проекту стали 160 лідерів учнівського самоврядування та їх викладачі.

Два дні проходили безкоштовні навчання основам екологічного споживання, формування культури чистоти, дбайливого ставлення до довкілля і правильного поводження з відходами, а в кінці проекту охочі мали змогу відвідати підприємство «Київміськвторресурси» та на власні очі побачити: пункт приймання вторинної сировини;  як відходам дається друге життя на сортувальній лінії та відвідали музей «Не потрібних речей».

Під час проекту найактивніші учні виграли комплект баків для впровадження щоденної системи сортування відходів в школі. Переможцем стала Спеціалізована школа №49 з поглибленим вивченням французької мови. А друге місце отримала Спеціалізована школа «Всесвіт» №118 з поглибленим вивченням європейських мов. Школа переможець вже у листопаді 2017 року зможе не тільки впровадити систему сортування відходів, а і навчитись на відходах заробляти додаткові фінансові ресурси.

Організатором проекту виступила громадська організація «Let`s do it, Ukraine!» за підтримки: Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (київської міської державної адміністрації), Київського молодіжного центру, «Київміськвторресурси», генерального партнеру проекту  – компанія «PepsiCo  в Україні». Окрему вдячність організатори висловлюють спікерам проекту: Юлії Мархель, Наталії Косяченко, Людмилі Осипчук та Сергію Волкову.

Цей проект буде мати продовження у 2018 року і кожна школа столиці може запланувати участь.