cwicZi9B5xE

Організація “Let’s do it, Ukrane ”, учасник загальносвітового руху “Let’s do it! World”, що об’єднує понад 16,8 мільйонів людей в 113 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні.

Офіційно організація була зареєстрована ініціативною групою ЕКО активістів у 2014 році. У 2015 ГО Lets do it, Ukrane стали представниками міжнародної організації Lets Do It Foundation в Україні: http://letsdoitworld.org/country/ukraine.

Структура організації складається з : президента, наглядової ради, правління (команди національних координаторів різних напрямків), обласних координаторів та їх команд, районних координаторів, координаторів населенних пунктів. локацій та волонтерів та учасників проектів.

Всього ГО “Lets do it, Ukrane” налічує понад 780  000 активістів в усіх куточках нашої країни.

Наша організація реалізовує різноманітні проекти.

Головні всеукраїнські проекти:

щорічна весняна всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою разом!»

 

всеукраїнський екологічний фестиваль “ЧИСТОFEST”

“Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку”

 

В проектах приймають участь волонтери, органи шкільного, студентського та місцевого самоврядування,громадські організації, комерційні та не комерційні, компанії та державні підприємства, установи та організації, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності.

Наша організація – платформа для всебічного розвитку. Долучайтесь до ініціативи вже сьогодні, заповнюйте форму реєстрації та зв’яжіться з координатором своєї області. Слідкуйте за новинами в соціальних мережах. Реалізовуйте власні ідеї разом з нами.

Хай небо буде мирним, а Україна чистою!