Сумська

Сумська

Обласний координатор:

Ірина Михалевич

Телефон: +380500810622
E-mail: Irina.mikhalevich17@gmail.com
ВК: https://vk.com/rain_17

 • Всім привіт! Мене звати Ірина Михалевич! Я обласний координатор Сумської області «Let`s do it, Ukraine». Я дуже рада, що є членом такої дружньої команди.
  Громадською діяльністю почала займатися ще з студентських років. Разом з братом розпочали активну діяльність для допомоги дитячим будинкам. Перший наш візит мені запам`ятався до сьогодення: такі щирі очі та відкриті серця діточок зігрівають нас і зараз. Ми проводили лекції про шкоду паління, алкоголю та наркотиків. Я і зараз підтримуємо зв`язок з дітьми та допомагаю дитячим будинкам.
  Коли настали важкі часи в нашій рідній країні, коли розпочалися злочинні дії країни-агресора на нашій території, я не могла стояти осторонь і разом з нашими волонтерами організовували допомогу героям, які захищають нас і сьогодні.
  Молодь у Сумах та Сумській області достатньо свідома та активна, тому за весь період моєї громадської діяльності нам вдалося провести безліч різноманітних акцій: допомога дітям-сиротам та дітям з особливими потребами, покращення довколишнього середовища, сталий розвиток суспільства, поширення демократичних принципів, розвиваючі тренінги та конференції для молоді Сумщини – все це є головними пріоритетами моєї організації.
  Якщо у мене колись запитають: «А може все це даремно?», впевнено відповім: «Не даремно! Варто сьогодні почати з себе і світи навколо тебе зміниться!»
  Ми можемо зробити нашу країну кращою! Треба починати з себе! Саме зараз! Саме сьогодні!