місто Херсон

Центральними вулицями міста Херсон пройшов екологічний марш. Захід  у рамках акції «Зробимо Україну чистою разом» організували  для того,щоб нагадати херсонцям про наймасштабніше прибирання країни, яке об’єднає всю країну. Яскрава подія об’єднала активістів всього міста, небайдужих громадян, студії танців, університети та багато інших.

В будь який час потрібно пам’ятати, що це наша країна і нам в ній жити, потрібно зберегти її чистою і придатною для комфортного життя.

 

місто Шостка, Сумська область

Відходице тільки початок: в Шостці провели навчання по основам екологічного споживання

20-21 жовтня 2016 року в м. Шостка провели екологічне навчання на тему сортування відходів та економії енергоресурсів у повсякденному житті. Організатором проекту виступила громадська організація «Let’s do it, Ukraine!» за підтримки генерального партнера – компанії «Фармак» та Шосткинської міської ради.

Тренінги проводилися як для дітей, так і для дорослих. Школярі,  всупереч канікулам, охоче прийшли на навчання по екологічному споживанню. За рахунок «фанових» майстер-класів, діти не тільки  навчилися розділяти сміття, правильно поводитися з електроенергією, а ще отримали від цього задоволення. У навчанні взяли участь біля 60-ти школярі із 12-ти шкіл міста Шостка.

«Усі школи міста Шостки по закінченню 2-денного навчання отримали баки для сортування сміття і зможуть перейти на екологічне споживання вже сьогодні. говорить президент громадської організації «Let’s do it, Ukraine!» Юлія Мархель. «Ми намагалися, щоб програма тренінгу «ЧИСТОFUN» для дітей була не тільки інформативна, а ще й цікава. Завдяки таким проектам школярі  усвідомлюють свою участь в турботі про довкілля, в них формується персональна відповідальність за свою діяльність та її наслідки. Екологічність починається з тебе!».

Як зазначили організатори, метою проекту стало розвинути з дитинства любов до чистоти та навчити дітей правильно поводитися з відходами та електроенергією. Також, паралельно з навчанням дітей, пройшов тренінг серед органів місцевого самоврядування, громад, керівників ОСББ, управителів будинків, представників малого та середнього бізнесу –  «Розвиток екологічних громад». На ньому учасників навчили заощаджувати кошти шляхом правильного ставлення до сміття та дотримання основних принципів енергоменеджменту.

«Ми завжди дізнаємося про нові технології із-за кордону, де екологічне виробництво стоїть в пріоритетах кожної компанії. – говорить директор з корпоративних зв’язків компанії «Фармак» Владислав Страшний. – Виступивши партнером екологічних тренінгів, ми сподіваюся, що наш досвід та теоретичні знання допоможуть громаді навчитися використовувати енергозбереження та правильно розділяти відходи, що зробить у майбутньому Шостку одним з екологічних міст України».

До проведення тренінгів було залучено спеціалістів з усієї України. За словами організаторів, цей проект став першим кроком для Шостки на шляху до чистого, екологічного майбутнього рідного міста.