Здорова молодь – чиста країна!

13 травня в Київському національному економічному університеті відбувся перший в Україні студентський проект з сортування відходів.

13 травня в Київському національному економічному університеті відбувся перший в Україні студентський проект з сортування відходів. Ця подія стала стартом для формування еко-свідомості у студентів КНЕУ. Організатори заходу – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» за підтримки компанії  Mars Україна, вірять у те, що зовсім скоро всі університети країни перейдуть на бік екології та почнуть сортувати відходи залишаючи ще більше фінансів на місцях, для усіх потреб студентів.

Студентський проект з роздільного збору відходів у гуртожитках «HIGH SCHOOL RECYCLING»– це проект, який поєднав у собі не лише хвилю розвитку екологічної свідомості студентів, а й турботу про навколишнє середовище.

На перший офіційний проект завітали поважні гості та натхненники студентів КНЕУ:

Людмила Осипчук – президентка «Let’sdoitUkraine»

Руслан Скиба – директор з корпоративних зав’язків Mars Україна.

Садовник Олександр- проректор з науково-педагогічної роботи, економіки та інфраструктури.

Антоніна Денисенко – директор Студмістечка

Артур Маліновський – проектний менеджер Київського молодіжного центру

Євгеній Нотевський – координатор проекту в КНЕУ

Семен Марущак – голова студради студмістечка

Проект направлений на формування свідомого, правильного ставлення студентів до сортування твердих побутових відходів та набуття практичних навичок. Передбачає проведення 5 етапів проекту для студентів та педагогів-організаторів ВНЗ в місті, на основі Зеленого пакету. Участь в проекті дозволить застосувати отримані студентами в ході проекту знання та навики на практиці.

Генеральний партнер проекту – компанія Mars Україна, яка завжди підтримує студентські ініціативи.

«Ми і на далі плануємо послідовно сприяти реалізації ініціатив, які спрямовані на охорону довкілля, формування дбайливого відношення до екології та розвиток екологічної свідомості громадян України, адже це є одним з важливих чинників побудови кращого майбутнього для всього суспільства.», – повідомив Руслан Скиба, директор з корпоративних зав’язків Mars Україна.

Завдання проекту:

− організація практичної діяльності студентів, спрямованої на розв’язання конкретної соціальної проблеми місцевої громади;

− навчити з допомогою тренінгів сортуванню у студентів, обрати переможця

«Проект HSR в КНЕУ – своєрідне продовження шкільних марафонів сортування відходів, які Let’s do it Ukraine проводить вже 3 рік.Упродовж проекту, еко-активісти з кожного гуртожитку КНЕУ будуть розробляти план переходу “на бік еко” під делікатним менторством наших експертів. Присутні тут і невеличкий конкурс з подарунками.», – зазначила Людмила Осипчук, президент  «Let’s do it, Ukraine».