ВСЕСВІТНЄ ПРИБИРАННЯ WORLD CLEANUP DAY 2019

21 вересня 2019 року о 10:00 відбулась друга міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»,  20 776 731 учасників в 180 країнах об’єднали свої зусилля по вирішенню однієї з найбільш важливих проблем навколишнього середовища – проблеми неправильного поводження з відходами. Мета акції, привернути увагу суспільства до наявних проблем у сфері охорони довкілля; популяризація екологічного […]

21 вересня 2019 року о 10:00 відбулась друга міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»,  20 776 731 учасників в 180 країнах об’єднали свої зусилля по вирішенню однієї з найбільш важливих проблем навколишнього середовища – проблеми неправильного поводження з відходами. Мета акції, привернути увагу суспільства до наявних проблем у сфері охорони довкілля; популяризація екологічного способу життя; формування екологічної свідомості та екологічної культури серед учнівської молоді. 

 

в Україні долучилось понад 300 000 волонтерів, 24 обласні центри та їх райони, корпоративні учасники,представники влади,студенти та школярі.

 

Центральна локація України була на острові Труханів в форматі “ЧистоФест”. Це було не просто прибирання, а круті, класні, ініціативні, енергійні люди, які люблять своє місто, та хочуть аби воно було охайним. Тому в цей день ми не просто робили місто, країну та світ чистішим, а і співали, були на святковому концерті, побували у зоні лекторію, зоні поетів, зоні художників та дитячій зоні. Окрема вдячність Київському молодіжному центру, амбасадорам та партнерам акції. Дякуємо всім за участь та підтримку.

 

Організатор Всесвітнього дня прибирання в Україні всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» (Лец ду іт Юкрейн) спільно з міжнародним рухом Let’s Do It! World, за підтримки: Кабінету Міністрів України. Організатор активностей для учнівської молоді Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» (Скул Рісайклінг Ворлд) за підтримки компанії PepsiCo Україна.

Міжнародна громадська організація Let’s Do It World є одним акредитованим партнером програми по навколишньому середовищі в ООН. У 2018 році організацію Let’s Do It!  World нагороджено премією Громадянина Європи від Європейського парламенту.

Під час підведення підсумків серед шкіл України було визначено рейтинг найактивніших учасників, які за підтримки компанії PepsiCo Україна отримали 25 великих крісло-мішків.