Відома дата всесвітнього прибирання “World Cleanup Day 2020”

Приєднуйся до наймасштабнішого прибирання планети.  Заплануй 19 вересня 2020 року разом з нами! Мільярди тонн сміття потрапляють в навколишнє середовище кожного року, але разом із 5% усього населення України та мільйонами людей зі 180 країн світу ми можемо змінити це – Зробити світ чистим разом! Акція “Всесвітній день чистоти”– це масштабний привід, щоб привернути увагу […]

Приєднуйся до наймасштабнішого прибирання планети. 

Заплануй 19 вересня 2020 року разом з нами!

Мільярди тонн сміття потрапляють в навколишнє середовище кожного року, але разом із 5% усього населення України та мільйонами людей зі 180 країн світу ми можемо змінити це – Зробити світ чистим разом! Акція “Всесвітній день чистоти”– це масштабний привід, щоб привернути увагу людей до проблеми забруднення навколишнього середовища та навчити суспільство, як кожен може робити внесок у поліпшення глобальної екологічної ситуації. Працювати наодинці — не ефективно, тому ми робимо заклик до дій та прибирання планети в один день. Тисячі громад об’єднаються та діятимуть як одна, створюючи «зелену хвилю» від Нової Зеландії до Гаваїв.

Згідно з доповіддю Фонду Еллен Макартур, 2016 року, кількість сміття, скинутого у світовий океан кожну хвилину прирівнюється до вмісту одного сміттєвоза. Якщо не приймати ніяких дій, очікується збільшення до двох за хвилину до 2030 року та чотири за хвилину до 2050 року. Тому спільна робота з місцевими лідерами, урядом та організаціями є першим невідкладним кроком у захисті як водного середовища, так і суші.

 

В акції візьмуть участь громадяни, дружні громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства, співробітники яких приєднуються на рівні корпоративної соціальної відповідальності.

 

Організатор в Україні — Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» (ЛЕЦ ДУ ІТ ЮКРЕЙН) спільно з міжнародним рухом Let’s Do It World.

Міжнародний рух Let’s Do It World є одним акредитованим партнером програми по навколишньому середовищі в ООН. У 2018 році організацію Let’s Do It! World нагороджено премією Громадянина Європи від Європейського парламенту.

 

Більше інформації на сайтах letsdoitukraine.org та www.worldcleanupday.org

Для активної участі у Всесвітньому прибиранні заповнюйте форму https://forms.gle/JqBLUxA4qmZJ7HSD6 команда ЛДЮ буде надсилати вам подробиці підготовки та можливості співпраці. 

 

Зробимо Україну та Світ чистими разом!