МЗС України долучається до Всесвітнього дня прибирання

7 серпня відбулася зустріч між представниками Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» та Першою заступницею Міністра закордонних справ Еміне Джапаровою з метою обговорення підтримки Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». У ході зустрічі обговорили шляхи співпраці та участь українського зовнішньополітичного відомства у наймасштабнішій у світі акції прибирання, яка цього року відбудеться 19 вересня та […]

7 серпня відбулася зустріч між представниками Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» та Першою заступницею Міністра закордонних справ Еміне Джапаровою з метою обговорення підтримки Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

У ході зустрічі обговорили шляхи співпраці та участь українського зовнішньополітичного відомства у наймасштабнішій у світі акції прибирання, яка цього року відбудеться 19 вересня та охопить 24 області України і 180 країн світу.

«Нашою акцією #GreeningDiplomacy плануємо запросити іноземний дипломатичний корпус приєднатися до ініціативи та спільночищення. Звичайно, українські дипломати по всьому світу теж не повинні залишатися осторонь», – повідомила Еміне Джапарова на сторінці Facebook.

Президент LDU Юлія Мархель відзначила, що це перша акція міжнародного рівня, яка буде проведена в умовах карантину і з дотриманням його норм, враховуючи соціальну дистанцію.

“Прибирання відбудеться за планом. Закликаємо робити індивідуальні та сімейні прибирання. Інструкції на сайті letsdoitukraine.org. Зробимо світ чистим разом!” – прокоментувала Юлія Мархель.

 

«Let’s do it Ukraine» – це Всеукраїнський молодіжний рух, який протягом 5-ти років активно діє в 24 областях України, завдяки активістам, органам місцевого самоврядування, бізнесу та медіа проєктна діяльність організації  вже об’єднала понад 2,5  млн. учасників у всеукраїнських та локальних проєктах: «Зробимо Україну чистою разом!», «Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку», всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоFest» та інших. Організація є частиною міжнародного руху «Let’s Do It World», який об’єднав вже 180 країн та понад 20 мільйонів учасників для того, щоб піклуватися про екологію та чистоту нашої планети.

Міжнародна громадська організація «Let’s Do It World» є одним акредитованим партнером програми по навколишньому середовищі в ООН. У 2018 році організацію «Let’s Do It World» нагороджено премією Громадянина Європи від Європейського парламенту.