«Let’s do it Ukraine» виповнилося 6 років

Сьогодні Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» святкує день народження. Рівно 6 років тому все почалося із ініціативи активістів, а потім швидко набрало національних масштабів. Рух вже встиг об’єднати понад 2,5 млн. учасників з 24 областей України. За ці роки було реалізовано десятки активностей, ініціатив, написано сотні матеріалів та змінено життя тисяч. «Коли я […]

Сьогодні Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» святкує день народження. Рівно 6 років тому все почалося із ініціативи активістів, а потім швидко набрало національних масштабів. Рух вже встиг об’єднати понад 2,5 млн. учасників з 24 областей України. За ці роки було реалізовано десятки активностей, ініціатив, написано сотні матеріалів та змінено життя тисяч.

«Коли я згадую всі роки роботи, то розумію, що двигуном організації ставав кожен українець, який своїми діями ініціював зміни та мотивував інших. Саме ця мотивація – наш найбільший та найсильніших ресурс, головний інгредієнт для рецепту успіху. Тому я хочу подякувати кожному громадянину за активність та рішучість. Кожна ваша дія чи ваше слово цінується надзвичайно високо. Окремо хочу подякувати нашій опорі та підтримці: волонтерам, партнерам, друзям. Коли ми всі об’єднуємося разом, то стаємо колосальною силою», – коментує Юлія Мархель, Президент Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine».

Цього року наймасштабнішою акцією організації став Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки в третю суботу вересня об’єдналося 138 920 учасників прибирань, очистили понад 2138 локацій у 24 областях та 243 населених пунктах. Спільними зусиллями було зібрано 763,7 тонни сміття, 182 тонни вторинної сировини здано на переробку. Мешканці «червоних» карантинних зон взяли участь у цифровому прибиранні, видаливши з телефонів, комп’ютерів, хмарних сховищ 1585,8 Гігабайтів непотрібної інформації.

6 років організація працює над формуванням національної культуру чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля в кожного громадянина нашої держави – від наймолодшого до найстаршого. І сьогодні у свій день народження ми плануємо потроєння напрацьованих результатів та максимального наближення до омріяного майбутнього України.

Дякуємо, що разом із нами прямуєте до спільної мети та стаєте частиною світової Еко історії. Зробимо Україну чистою разом!