Україна увійшла в ТОП 10 країн за підсумками Let’s Do It World 2020 року

Під час щорічної Міжнародної конференції «Let’s Do It World Conference 2021», яка відбулася з 28 по 30 січня 2021 року – онлайн, був оголошений рейтинг кращих країн за кількістю учасників прибирання міжнародної акції Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Згідно з ним, Україна потрапила в рейтинг ТОП 10 і посіла 9 місце серед 166 країн […]

Під час щорічної Міжнародної конференції «Let’s Do It World Conference 2021», яка відбулася з 28 по 30 січня 2021 року – онлайн, був оголошений рейтинг кращих країн за кількістю учасників прибирання міжнародної акції Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Згідно з ним, Україна потрапила в рейтинг ТОП 10 і посіла 9 місце серед 166 країн учасниць, активізувавши на акцію Всесвітнього дня прибирання 138 950 активістів та еко відповідальних громадян по всій Україні. 

Окрім того, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» нагородили сертифікатом за найвищі результати очищення забруднених територій після картографування. Дякуємо команді, волонтерам, учасникам та партнерам! Та вже розпочинаємо підготовку до Всесвітнього дня прибирання 2021 року.

У межах міжнародної конференції Президент Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine», Юлія Мархель виступила з промовою та підбила підсумки діяльності руху в Україні за 2020 рік, та в сесії «Кращі Світові практики» презентувала досвід співпраці з Міністерствами. Особливістю виступу став досвід співпраці з Міністерством закордонних справ України за допомогою якого нам вдалось об’єднати під час Всесвітнього дня прибирання не лише дипломатичні місії в Україні, але й дипломатичні представництва і українців в 50-ти країнах Світу. Більше подробиць у новинах на сайті letsdoitukraine.org та у Facebook за хештгом #WorldCleanUpDayUA.

«Я завжди готова до співпраці та об’єднання зусиль у покращенні екологічної ситуації. Неважливо, у якій країні ви живете, чим займаєтеся і який маєте титул. Приєднуйтеся до нас! Зробимо разом світ чистішим разом для нас та майбутніх поколінь!» – закликала наприкінці свого виступу Юлія Мархель.

На заході були присутні учасники великої спільноти з різних куточків планети: лідери еко рухів країн та члени команд, партнери, прихильники та активісти. Учасники мали змогу послухати виступи спікерів та дізнатися підсумки роботи за 2020 рік. Подія проходила з метою обміну досвідом, знаннями, розгляду екологічної ситуації, поточних викликів та майбутніх рішень для наближення до світу без відходів. 

Запис конференції можна переглянути за посиланням.