5‌ ‌червня‌ ‌в‌ ‌Одесі‌ ‌запустять‌ ‌Всеукраїнський‌ ‌проєкт‌ ‌«Чисті‌ ‌пляжі‌ ‌разом!»‌ ‌

5 червня о 17:00 на пляжі Ланжерон, 4 в Одесі запустять довготривалий Всеукраїнський проєкт «Чисті пляжі разом!», покликаний вивести пляжі України на рівень відповідний світовим екологічним стандартам, сформувати культуру правильного поводження з відходами серед відпочиваючих.  Організатори підготували насичену програму, під час якої учасники зможуть вирушити в екоекспедицію разом з експертами Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do […]

5 червня о 17:00 на пляжі Ланжерон, 4 в Одесі запустять довготривалий Всеукраїнський проєкт «Чисті пляжі разом!», покликаний вивести пляжі України на рівень відповідний світовим екологічним стандартам, сформувати культуру правильного поводження з відходами серед відпочиваючих. 

Організатори підготували насичену програму, під час якої учасники зможуть вирушити в екоекспедицію разом з експертами Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine», побути в ролі екопатрульних та стати свідками дослідження екологічного стану пляжу.

Програма заходу:

16:50 Реєстрація учасників (інфо намет).

17:00 Вітальні слова від поважних гостей, презентація проєкту на найближчі 3 роки в Україні та Одесі. Загальне фото.

17:15 Прес брифінг.

17:40 Демонстрація активностей проєкту: екопатрульні, екоекспедиція з моніторингом, соціологічним дослідженням, толокою та сортуванням.

У межах презентації запланований екопікнік, сувеніри для поважних гостей та медіа. Також на локації працюватимуть еко майстер класи, еко настільні ігри; постійно діючий сортувальний майданчик; еко баскет; еко волейбол; фотозона, пляжний плогінг (змагання серед відпочиваючих)

21:00-23:00 Екокіно на пляжі. Локація продовжить свою роботу 6 червня в рамках ІІ Одеського Міжнародного екофестивалю. 

На заході будуть присутні Одеський міський голова Геннадій Труханов, заступник Одеського міського голови Дмитро Жеман, представники муніципалітету, голови департаментів.

Організатор Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine». Проєкт відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного водного агентства України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру, міжнародного фонду PepsiCo Foundation, ряду громадських організацій, генерального партнера проєкту компанії PepsiCo Україна. 

В Одесі проєкт відбудеться за підтримки комунікаційної агенції GN Consulting.

Офіційна презентація стане стартовою точкою відліку для запуску проєкту по всій України на три роки. Ініціатива наповнена великою кількістю екологічних активностей: соціальна реклама, робочі групи експертів, івенти, фестивалі, тренінги, табори, форуми, літні кінотеатри, формування екопатрульних бригад. Протягом 2021-2023 років організатори допомагатимуть уникати накопичення сміття на пляжах, об’єднувати зусилля громади та місцевих муніципалітетів, налагоджувати співпрацю, організовувати локальні толоки пляжів, сортувати знайдену вторинну сировину й здавати її на перероблення, користуватися багаторазовим пакуванням. Програма сформована таким чином, що кожен рівноцінно зможе стати двигуном змін на краще, незалежно від того, відпочиватиме на морі, озері чи біля річок.

Слідкуйте за новинами на сайті www.letsdoitukraine.org  та в соціальних мережах facebook.com/letsdoitukraineeco, instagram.com/letsdoitukraine, #чистіпляжіразом #побачивприбери #ясортую #letsdoitukraine.

Сьогодні саме час кинути виклик усім перепонам до екологічного майбутнього. Зміни починаються з кожного! Долучайтеся до Всеукраїнського проєкту «Чисті пляжі разом!», мотивуйте й рухайте свою родину та оточення до перспективи чистих вод та берегів. Зробимо пляжі України чистими разом!

Акредитація медіа та поважних гостей: 0979289870, Анна Ваглай, менеджер зовнішніх комунікацій та за адресою ldupresscenter@gmail.com.