12 червня в Миколаєві запустять всеукраїнський проєкт «Чисті пляжі разом!»

12 червня в Миколаєві на пляжі Стрілка парку «Перемоги» з 11:00-23:00 запустять Всеукраїнський проєкт «Чисті пляжі разом!», покликаний вивести пляжі України на рівень відповідний світовим екологічним стандартам, сформувати культуру правильного поводження з відходами серед відпочиваючих.  Організатори підготували насичену програму, під час якої учасники зможуть вирушити в екоекспедицію разом з експертами Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do […]

12 червня в Миколаєві на пляжі Стрілка парку «Перемоги» з 11:00-23:00 запустять Всеукраїнський проєкт «Чисті пляжі разом!», покликаний вивести пляжі України на рівень відповідний світовим екологічним стандартам, сформувати культуру правильного поводження з відходами серед відпочиваючих. 

Організатори підготували насичену програму, під час якої учасники зможуть вирушити в екоекспедицію разом з експертами Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine», побути в ролі екопатрульних та стати свідками дослідження екологічного стану пляжу.

Програма заходу:

11:00 Відкриття 

12:00 Офіційна презентація, пресконференція, участь поважних гостей та медіа: реєстрація учасників (інфо намет). Вітальні слова від поважних гостей, презентація проєкту на найближчі 3 роки в Україні та Миколаєві. Загальне фото.

Демонстрація активностей проєкту: екопатрульні, екоекспедиція з прибиранням, сортуванням, моніторингом та соціологічним дослідженням.

Прес-брифінг. 

13:00 Пляжний плогінг (змагання серед відпочиваючих). Екоактивності: майстер-класи, настільні ігри, сортувальний майданчик, волейбол, баскет, фотозона та багато цікавого й еко корисного.

21:00-23:00 Екокіно на пляжі, фільми які змінюють свідомість. Беріть плєдік, запрошуйте друзів.

У межах презентації запланований екопікнік, сувеніри для поважних гостей та медіа.

Організатор Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine». Проєкт відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного водного агентства України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру, міжнародного фонду PepsiCo Foundation, ряду громадських організацій, генерального партнера проєкту компанії PepsiCo Україна. 

У Миколаєві проєкт відбудеться за підтримки Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича та Агенції розвитку Миколаєва.

Офіційна презентація стане стартовою точкою відліку для запуску проєкту по всій України на три роки. Ініціатива наповнена великою кількістю екологічних активностей: соціальна реклама, робочі групи експертів, івенти, фестивалі, тренінги, табори, форуми, літні кінотеатри, формування екопатрульних бригад. Протягом 2021-2023 років організатори допомагатимуть уникати накопичення сміття на пляжах, об’єднувати зусилля громади та місцевих муніципалітетів, налагоджувати співпрацю, організовувати локальні толоки пляжів, сортувати знайдену вторинну сировину й здавати її на перероблення, користуватися багаторазовим пакуванням. Програма сформована таким чином, що кожен рівноцінно зможе стати двигуном змін на краще, незалежно від того, відпочиватиме на морі, озері чи біля річок.

Слідкуйте за новинами на сайті www.letsdoitukraine.org  та в соціальних мережах facebook.com/letsdoitukraineeco, instagram.com/letsdoitukraine, #чистіпляжіразом #побачивприбери #ясортую #letsdoitukraine.

Сьогодні саме час кинути виклик усім перепонам до екологічного майбутнього. Зміни починаються з кожного! Долучайтеся до Всеукраїнського проєкту «Чисті пляжі разом!», мотивуйте й рухайте свою родину та оточення до перспективи чистих вод та берегів. Зробимо пляжі України чистими разом!

Акредитація медіа та поважних гостей: 0979289870, Анна Ваглай, менеджер зовнішніх комунікацій та за адресою ldupresscenter@gmail.com.