Корпорація «Біосфера» – офіційний партнер Всесвітнього дня прибирання

Корпорація «Біосфера» – офіційний партнер Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day” в Україні. Завдяки її підтримці вдалося забезпечити пакетами для сміття 300 ключових локацій акції в 24 областях. Усі пакети виготовлені з використанням до 80% вторинної сировини. Нагадуємо, що цього року Міжнародна акція триває з 18 по 26 вересня. Громадян закликають долучитися на рекомендованих, […]

Корпорація «Біосфера» – офіційний партнер Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day” в Україні. Завдяки її підтримці вдалося забезпечити пакетами для сміття 300 ключових локацій акції в 24 областях.
Усі пакети виготовлені з використанням до 80% вторинної сировини.

Нагадуємо, що цього року Міжнародна акція триває з 18 по 26 вересня. Громадян закликають долучитися на рекомендованих, індивідуальних та центральних локаціях. Деталі на сайті www.letsdoitukraine.org.

Корпорація «Біосфера» – один з лідерів виробництва і дистрибуції товарів для дому та особистої гігієни в Україні, Східній Європі та Центральній Азії. Продукція компанії представлена в більш ніж 30 ринках від Естонії до Танзанії, а в продуктовому портфелі компанії більше 2000 найменувань продукції. Корпорація об’єднує такі загальновідомі торговельні марки, як «Фрекен БОК», Smile, Selpak, Vortex, Bambik, Novita, Eventa, Superfresh, PROservice і багато інших.

#letsdoitukraine #worldcleanupday #побачивприбери