Let`s do it Ukraine SOS дякує партнерам: “Волошкове поле”

Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it Ukraine продовжує реалізацію гуманітарного проєкту “Let’s do it Ukraine SOS” в Україні. У цей надзвичайно нелегкий для українців час, час спротиву російській агресії, весь світ об’єднується заради однієї спільної мети – перемоги України! Не залишається осторонь і локальний бізнес, який зараз відіграє надзвичайно важливу роль у підтримці наших громадян. […]

Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it Ukraine продовжує реалізацію гуманітарного проєкту “Let’s do it Ukraine SOS” в Україні. У цей надзвичайно нелегкий для українців час, час спротиву російській агресії, весь світ об’єднується заради однієї спільної мети – перемоги України! Не залишається осторонь і локальний бізнес, який зараз відіграє надзвичайно важливу роль у підтримці наших громадян.

Ми вдячні компанії “Волошкове поле”, які надали 2 тонни молока. Завдяки плідній співпраці команди та компанії півтори тисячі сімей на Миколаївщині, серед яких вимушено переміщені особи, люди похилого віку, громадяни з інвалідністю, отримали в якості допомоги продуктові набори. Роботу гуманітарної місії “Let’s do it Ukraine SOS” в Миколаївській області забезпечує понад 100 волонтерів, 12 волонтерів логістів на чолі з координатором  – Людмилою Юрченко. 

“Підтримка українського бізнесу є надзвичайно важливою в умовах військової агресії росії проти України, а стратегічна співпраця  та гуманітарна допомога наближає нас до Перемоги” – Юлія Мархель,  координаторка міжнародного гуманітарного проєкту “Let’s do it SOS”

Дякуємо за довіру та співпрацю. Хай небо буде мирним, а Україна чистою!

Долучайтесь до команди та підтримуйте нашу гуманітарну місію! Разом до Перемоги! 

Більше деталей на сайті www.letsdoitukraine.org