Biosphere Corporation – офіційний партнер Всесвітнього дня прибирання

Корпорація «Біосфера» – офіційний партнер Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup day” 2022 в Україні. Щорічно компанія підтримує проєкти, організовані «Let’s do it Ukraine» та сприяє організації наймасштабнішої екоподії в кожному куточку України.    Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми […]

Корпорація «Біосфера» – офіційний партнер Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup day” 2022 в Україні. Щорічно компанія підтримує проєкти, організовані «Let’s do it Ukraine» та сприяє організації наймасштабнішої екоподії в кожному куточку України. 

 

Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, у 2022 році Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу.

У 2022 році корпорація «Біосфера» передала організаторам наймасштабнішої соціальної події країни: понад 33 тисячі пакетів для сміття, 1288 упаковок вологих антисептичних серветок, та 50 подарункових наборів з продукцією для дому від компанії, які розіграють на центральних локаціях серед найактивніших учасників.

За увесь період тісної співпраці із Всеукраїнським молодіжним рухом Let`s do it Ukraine, коропрація«Біосфера» передала 175 000 пакетів для сміття зі 100% переробленого поліетилену.

Усю ресурсну допомогу від партнера, організатори розприділили та відправили на 275 попередньозареєстрованих локацій в Україні.

Нагадаємо, що формати участі будуть різні в залежності від географічного розташування та безпеки: 

  • Для всіх, онлайн – Цифрове прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів, хмарних сховищ, електронних та інтернет ресурсів, дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії, це прибирання зменшить кількість викидів CO2 в атмосферу – реєстрація результатів на сайті letsdoitukraine.org/digitalcleanup.
  • Колективні прибирання на території установ, організацій. За такої форми кількість учасників у групі має бути обмежена, а площа – перевірена ДСНС на безпечність, у випадку сигналу тривоги всі мають спускатись в укриття.
  • Традиційні прибирання допускаються виключно на рекомендованих локаціях органами місцевого самоврядування.
  • Формування Національної мапи пунктів прийому вторинної сировини recyclingpoints.org «Знайди, сортуй, здавай» сортування вторинної сировини та відправка на переробку.
  • Розбір завалів.

Результати участі кожного у Всесвітньому дні прибирання можна зареєструвати за посиланням до 25 вересня 2022 року включно https://forms.gle/zjQtrZoL3KXZ5hP18

Важливо! Учасників закликають не робити масові скупчення та брати участь лише у прибираннях на рекомендованих та дозволених локаціях органами місцевого самоврядування, попередньо пройшовши інструктажі техніки безпеки (https://letsdoitukraine.org/2022/09/ldu-bezpeka-wcd2022/)  та під час сигналу тривоги спускатись в укриття. Зібране під час прибирання сміття донести до найближчого сміттєвого баку.

Організатор Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World», Міжнародним молодіжним рухом «School Recycling World» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа.

Корпорація «Біосфера» – соціально-відповідальна компанія, яка володіє повним циклом виробництва пакетів для сміття з переробленої гранули поліетилену. Рециклінговий завод Polygreen корпорації«Біосфера» – один з найбільших і найсучасніших в Україні та переробляє до 900 тон поліетилену щомісяця. Більшу частину переробленої гранули корпорація використовує у виробництві пакетів для відходів під торговими марками Фрекн БОК, Vortex, Pro Service, Бонус.

Заснована у 1997 році компанія перетворилася з локального стартапу на міжнародного гіганта, що експортує  свою продукцію у 25 країн світу.

Слідкуйте за анонсами та новинами на сайті  letsdoitukraine.org

та в соціальних мережах:  www.facebook.com/letsdoitukraineeco

www.instagram.com/letsdoitukraine

Хай небо буде мирним, а Україна чистою!

­