Найбільший екорух країни Let’s do it Ukraine вітає з прийдешніми святами!

Команда Всеукраїнського молодіжного руху Let’s do it Ukraine вітає українців з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо щастя, удачі та мирного неба у новому 2023 році. Нехай новий рік буде сповнений позитивними емоціями та радісними подіями. Бажаємо сил та натхнення на роботу над нашою спільною перемогою.  “Цей рік став складним для кожного українця, і […]

Команда Всеукраїнського молодіжного руху Let’s do it Ukraine вітає українців з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо щастя, удачі та мирного неба у новому 2023 році. Нехай новий рік буде сповнений позитивними емоціями та радісними подіями. Бажаємо сил та натхнення на роботу над нашою спільною перемогою. 

“Цей рік став складним для кожного українця, і найголовніше, чого хочеться побажати – це миру всім нам. Віримо у наші ЗСУ та Перемогу України! Продовжуємо працювати заради спільного майбутнього! Війна в Україні навчила цінувати людське життя та природні ресурси, навчила нас використовувати мінімум води, електроенергії та їжі, навчила ділитись всім, що маємо та давати речам друге життя.  

Щиро дякуємо всім учасникам найбільшого екоруху країни Let’s do it Ukraine, волонтерам, координаторам, партнерам та небайдужим громадянам. Наша спільна соціальна діяльність має ефективний результат на шляху до Перемоги та зменшення негативного впливу людей на довкілля, чистого, сталого розвитку громад, правильного поводження з відходамиБажаємо в новому році спокою, сил та натхнення на нові звершення. Нехай в будинок кожного українця прийде мир та злагода” – привітала українців Лідерка Всеукраїнського руху Let`s do it Ukraine Юлія Мархель.

Команда “Let’s do it Ukraine” бажає вам успіхів на шляху до ековідповідального життя. Новий рік чудова нагода замислитись про зміни в своєму житті та впровадити щоденні екологічні звички. Зробіть свій внесок у перемогу на екологічному фронті!

Працюємо екологічно відповідально заради спільного майбутнього! Слава Україні!

Попереду багато планів, активностей та екоініціатив. З нетерпінням чекаємо зустрічі у новому році!

Не пропустіть нові екоподії слідкуйте за новинами на сайті letsdoitukraine.org