Волонтери Let’s do it Ukraine SOS підтримують дітей-ВПО, які постраждали від війни

У рамках співпраці з Rotary Club Warsawa, гуманітарна місія Let’s do it Ukraine SOS отримала 600 наборів-мішечків для творчості «Comfort Kits», які роздали діткам із внутрішньо-переміщених родин, постраждалих від війни.  Окрім цього, волонтери Let’s do it Ukraine SOS влаштували для дітей-ВПО у Харкові спеціальні активності: театральну виставу, танцювальну зарядку та мильні бульбашки.  Таким чином роздача […]

У рамках співпраці з Rotary Club Warsawa, гуманітарна місія Let’s do it Ukraine SOS отримала 600 наборів-мішечків для творчості «Comfort Kits», які роздали діткам із внутрішньо-переміщених родин, постраждалих від війни. 

Окрім цього, волонтери Let’s do it Ukraine SOS влаштували для дітей-ВПО у Харкові спеціальні активності: театральну виставу, танцювальну зарядку та мильні бульбашки. 

Таким чином роздача наборів пройшла цікаво та активно, що додатково дало змогу діткам відволіктися від стресу через війну.    

 

“Сьогодні в Україні зареєстровано понад 5 мільйонів внутрішньо переміщених осіб. З них 25% – діти. Діти, які в один день втратили свій дім, іграшки, друзів. Діти, які бачили зброю, обстріли; чули вибухи. Тому, ми, волонтери, маємо підтримувати їх, щоб полегшити адаптацію на новому місці та допомогти відволіктися від стресу” – наголосила координаторка міжнародного гуманітарного проєкту “Let’s do it Ukraine SOS” Юлія Мархель. 

 

 

У Рівному для дітей-ВПО разом із роздачею мішечків волонтери організували арт-терапію. 

Також роздачі відбулися в Івано-Франківську, Одесі, Білій Церкві, Сумах, Миколаєві та Херсоні. 

Команда Let’s do it Ukraine SOS висловлює щиру подяку Rotary Club Warsawa за надану допомогу та підтримку український дітей у цей складний для країни час. Також дякуємо за логістичну підтримку БФ “Катюша” та за організаційне сприяння Офіс реформ Харкова, БО “БФ “Ми-браття, ми українці” , Департамент сім’ї, молоді, та спорту Харківської міської ради, Харківський театр для дітей та юнацтва та ТРЦ Nikolsky, Рівненській областій бібліотеці для молоді. 

Разом до Перемоги!

Дізнавайтесь більше в новинах на сайті letsdoitukraine.org.