У Львові пройшла Лідерська академія «Let’s do it Ukraine Leaders Academy» 2023

20 травня 2023 року у Львові відбулася «Лідерська академія Let’s do it Ukraine Leaders Academy» – безкоштовне навчання для молодіжних лідерів, громадських активістів та всіх тих, хто дбає про розвиток та екосвідомість своїх громад, України та Світу. Під час академії учасники мали змогу прослухати лекції багатьох цікавих та досвідчених спікерів. Організатор: Всеукраїнський молодіжний рух “Let’s […]

20 травня 2023 року у Львові відбулася «Лідерська академія Let’s do it Ukraine Leaders Academy» – безкоштовне навчання для молодіжних лідерів, громадських активістів та всіх тих, хто дбає про розвиток та екосвідомість своїх громад, України та Світу. Під час академії учасники мали змогу прослухати лекції багатьох цікавих та досвідчених спікерів.

Організатор: Всеукраїнський молодіжний рух “Let’s Do It Ukraine” спільно з ГО “Центр ініціативної молоді” та “Молодь Львівщини”.

Проєкт реалізовувався за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА у межах конкурсу проєктів програми «Молодь Львівщини». Він спрямований на популяризацію екологічної свідомості та покращення стану навколишнього середовища. Такі заходи допомагають залучати громадян до вирішення екологічних проблем та формування в них свідомого ставлення до навколишнього середовища. Погляди, висловлені у цій публікації, належать нашій організації і не відображать офіційну позицію фінансового партнера.

Основна мета заходу – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього. Учасники «Лідерської академії» отримали багато корисної інформації та навичок, які допоможуть їм стати лідерами у сфері екології та природоохорони.

Подія розпочалася із короткого представлення спікерів та виступу Катерини Уварової, засновниці апсайклінг проєкту «3,14Ban». Під час свого тренінгу активістка розповіла про різницю між апсайклінгом та ресайклінгом, навела багато прикладів та розповіла про незвичайний досвід переробки сміття. Також Катерина розповіла про те, як деяке сміття стає коштовностями, а то й взагалі – змінює чиєсь життя.

Наступними виступили спеціалісти у сфері сортування та екології – Микола Коцан, заступник операційного директора Terra Recycling, та Святослав Степ’як, засновник сортувальної станцій Дро.Екологічний. Під час панельної дискусії вони обговорили важливість сортування, розповіли, з чого варто почати та дали поради для новачків у цій сфері.
Оксана Війтик, директорка департаменту екології ЛОДА разом із Тарасом Калужним, директором ЛКП «Зелене місто» обговорили проблему сміттєзвалищ та місію сміттєпереробних заводів у житті міста. Також спікери обговорили екологічний законопроєкт, що має вступити у дію зовсім скоро. За словами пані Оксани, цей закон матиме значний вплив на екологію всієї країни та дозволить пришвидшити впровадження культури сортування серед жителів. Тарас Калужний також розповів учасникам академії про першу в Україні компостувальну станцію, про те, як вона працює, а також поділився першими результатами її діяльності.


Лідерка Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» – Юлія Мархель провела серію тренінгів для учасників, щоб допомогти їм застосувати свої екологічні знання на практиці, розповіла про власний досвід волонтерства та про організацію Всесвітнього дня прибирання. Організатори події сподіваються, що учасники збережуть знання, здобуті у цей день, і в подальшому будуть заохочені до збереження навколишнього середовища та активно долучаться до екологічних ініціатив у своїй громаді. Також команда Let`s do it Ukraine висловлює вдячність всім спікерам, учасникам та волонтерам, які долучилися до створення та проведення цього непересічного заходу. Вони вірять, що кожна людина може бути лідером та зробити позитивні зміни у своєму оточенні.

Хай небо буде мирним, а Україна – чистою!

Дізнавайтесь більше в новинах на сайті letsdoitukraine.org