Громадські організації, які презентуватимуть свою діяльність на цьогорічній алеї можливостей на “Х Всеукраїнському форумі взаємодії та розвитку”

1 червня 2024 року з 10:00 до 20:00 відбудеться “Х Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку” наживо в м. Київ.  Форум об’єднає учасників від громад, влади, бізнесу, медіа, фондів, донорів, учнівського та студентського самоврядування, асоціацій та інших активних соціальних ініціатив, які представлять свої плани та пріоритетні напрямки діяльності, презентують можливості для взаємодії. Подія відбуватиметься в офлайн та […]

1 червня 2024 року з 10:00 до 20:00 відбудеться “Х Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку” наживо в м. Київ. 

Форум об’єднає учасників від громад, влади, бізнесу, медіа, фондів, донорів, учнівського та студентського самоврядування, асоціацій та інших активних соціальних ініціатив, які представлять свої плани та пріоритетні напрямки діяльності, презентують можливості для взаємодії.

Подія відбуватиметься в офлайн та онлайн форматах з трансляцією на офіційній фейсбук сторінці організаторів facebook.com/letsdoitukraineeco.

Форум відбувається з метою досягнення цілей сталого розвитку, оперативної соціальної взаємодії: неурядових організацій та об’єднань, громад, медіа, бізнесу, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, участі молоді у відновленні України, залучення громадян та створення додаткових можливостей в усіх сферах життєдіяльності країни, області та столиці.

Долучайтесь до телеграм каналу https://t.me/letsdoitukraineforum для оперативної комунікації між спікерами, де спікери з усієї країни розповідають про себе, першими анонсують свої заходи, презентації та обмінюються досвідом. Користуйтесь хештегом форуму #letsdoitukraineforum, а також запрошуйте друзів, колег, партнерів!

Для координації та організаційних питань ви можете звертатися до наших контактних осіб:
Координатор Форуму, акредитація та зустріч спікерів: Людмила Романчук +38 (095) 888 50 80
Організаційний координатор в день заходу: Анастасія Баглай +38 (097) 693 48 59
Керівник прес-служби: Анастасія Кошуба +38 (066) 444 51 54
Алея можливостей: Катерина Лисенко +38 (050) 077 89 25

Організатор та партнери заходу – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Київської міської Ради, Всеукраїнського молодіжного центру, Національної молодіжної ради України, Української студентської ліги, Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World», Компанія «Кока-Кола Україна», Кондитерська фабрика “Yarych”.

Let’s do it Ukraine раді анонсувати список громадських організацій, які презентуватимуть  свою діяльність на цьогорічній алеї можливостей на “Х Всеукраїнському форумі взаємодії та розвитку”:

– ГО “Українська асоціація студентів”

– ГО “Українські Студенти за Свободу”

– ГС “Національна молодіжна рада України”

– ГО “Спілка ініціативної молоді “СІМ”

– Ініціатива “Посли європейської молоді”

– Червоний Хрест Україна

– Благодійний фонд “Rescue now”

– ГО “Навчай для України”

– ГО “Proсвіта”

????Алея можливостей – це майданчик з представництвом ГО, фондів та ініціатив, задля поліпшення комунікації громад з іншими галузями. Розрахуйте свій час так, щоб встигнути відвідати кожен зі столиків на алеї можливостей та отримати максимум користі від форуму!