Благодійні внески

Благодійні внески

Шановні Партнери!

Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» – учасник загальносвітового руху «Let’s Do It World», що об’єднує понад 20 мільйонів активістів у 180 країнах, які щорічно в третю суботу вересня виходять на прибирання у своїй країні.

З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для  розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки Міністерством молоді та спорту України, Міністерством закордонних справ України, ряду громадських організацій проводить щорічну міжнародну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій – Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», щороку в третю суботу вересня.

У рамках підготовки акції проводиться ряд дистанційних навчань, робочі наради, форуми, наймасштабніше прибирання країни Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» та інші заходи.

Звертаємось до Вас з пропозицією стати партнером, другом та корпоративним учасником наших проєктів, максимально сприяти реалізації акції, надати інформаційну підтримку розмістивши аудіо та відео соціально рекламу, опублікувавши в корпоративних виданнях інформацію про акцію, задіявши в рамках КСВ працівників до прибирань, а також   надати нам благодійну ресурсну та(або) безповоротну фінансову допомогу (для покриття ключових витрат проєкту) шляхом благодійної допомоги на банківський рахунок Організації.

Реквізити: Громадська Організація «Всеукраїнський молодіжний рух «ЛЕЦ ДУ ІТ ЮКРЕЙН», м. Київ, ЄДРПОУ: 39605269, Р/р: No26009052643709,

Iban UA493206490000026009052643709 в ПАТ ПриватБанк, м. Київ, МФО: 320649,

Неприбуткова організація з кодом неприбутковості 0032.

Контактні особи: Національний координатор по роботі з партнерами Аліна Маєвська, тел. 097 486 08 60, ldu.partners@gmail.com, maievskaya.alina@gmail.com;

Президент Let’s do it Ukraine Юлія Мархель, тел. 093 030 73 03, ldu.partners@gmail.com, marhel.julia@gmail.com.

В Україні не існує більш масштабних соціальних еко проектів, які можуть залучити таку кількість учасників. Тому для нас важлива Ваша підтримка!

Дякуємо за вашу підтримку!